Eşya Ambalajlama

Nil Evden Eve Taşımacılık®

Eşya Paketleme

Profesyonel eksperlerimizin yaptığı çalışma sonucunda eşyalarınız; içeriğine, yapısına, türüne, bekleme süresine ve bekleyeceği yere göre uygun materyalde ambalaj kullanılarak hassasiyetle ambalajlanır. Bu sayede antikalarınızı, mobilyalarınızı, evraklarınızı, kitaplarınızı, kişisel eşyalarınızı, yazlık ve kışlık kıyafetlerinizi, çocuklarınıza ve torunlarınıza saklamak istediğiniz eşyaları uzun seneler boyunca zarar görmeden gönül rahatlığıyla saklayabiliriz.

Salihli evden eve nakliyat firmamız Nil Evden Eve Taşımacılık® taşınma talebinizin ile birlikte, eşyaların alınacak olduğu mekanda ve taşınacak olduğu mekanda keşif işlemi yapmakta ve size değerlendirme sonunda gerekli ambalaj malzemeleri ve şehiriçi salihli evden eve nakliyat fiyatı ve işlemin zamanı ve görev alacak araç ve ekip hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Salihli evden eve nakliyat firması ile yapacağınız sözleşme sonrasında evden eve nakliyat işiniz en iyi hizmet anlayışı içerisinde gerçekleşmektedir.

Taşımacılık hizmetimizde ev eşyalarınızı çizilmelere ve darbelere karşı gerekli önlemleri almak evden eve nakliyat firmamız için çok önemlidir. Salihli Evden Eve Nakliyat firmamız ev eşyalarınızı nakliye aracına yükleme işlemine başlamadan evinizdeki tüm eşyalarınızı paketleyip dayanıklı evden eve nakliyat ambalaj malzemeleri ile sarıp taşıma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı önlemini almaktadır. Evden Eve Taşımacılık hizmeti verirken kullandığımız sıfır karton koli, 3 katlı nakliyeci balonlu naylon, kırılacak ve cam eşyalar için sıfır ambalaj kağıtları, elbiseler için sıfır elbise poşeti, iz bırakmayan şeffaf koli bandı, koltuk – halı – hurçlar için sıfır hortum naylon kullanılmaktadır. Bu ambalaj malzemelerinin hepsi birinci kalite olmasından dolayı diğer evden eve nakliyat firmalarına göre maliyetimiz artmaktadır. Salihli evden eve taşıma işleminde kullandığımız kaliteli ambalaj malzemeleri ve işinin uzmanı kadrolu personelimiz ile ev eşyalarınızın hasarsız ve çizik dahi olmadan yeni evinize nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ambalajlama Nasıl Yapılır?

Küçük Mutfak Araçlarını Ambalajlama: Kahve makinası veya blenderlar birlikte paketlenir ve her biri kağıda sarıldıktan sonra sıfır kutuya konulur, aralardaki boşluklar kağıtla beslenir.

Tabakların Ambalajlanması: Tabaklar aralarına sıfır kağıt koyularak beslenir ve üçerli şekilde sarılır. Özel plastik kasalara konulduktan sonra koli içi kağıtla beslenir. Aynı şey bardaklar için de geçerlidir.

Çalışma Masaları Ambalajı: Çekmece içleri ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra içleri iyice doldurulur ve açılmalarını önlemek için çalışma masası havalı naylon ile ambalajlanır.

Yatak Ambalajlama: Yatak ve hurçlar sıfır naylonlar ve özel ambalaj malzemelerimiz sayesinde hijyenik ve temiz bir şekilde taşınırlar.

Kitapların Ambalajlanması: Bunun için özel kitap kolileri kullanılır ve asla kırılacak eşyalar ile aynı kolilere koyulmaz.

Ev ve Elektronik Eşyaların Ambalajlanması: Küçük parçalar bol ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra yumuşak eşyaların olduğu kolilere alınır.

Elbiselerin Ambalajlanması: Elbiseler için araçlarımızda sabit kapalı gardolap mevcuttur. Sıfır elbise poşeti geçirildikten sonra gardolapa asılır.

Çamaşır Makineleri ve Çamaşır Kurutucularının Ambalajlanması: Çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi üç katlı balonlu naylon ile ambalajlanır.

Buzdolabı ve Derin Dondurucuların Ambalajlanması: Buzdolabı ve derin dondurucular üç katlı balonlu naylon ile ambalajlanır.

Abajurların Ambalajlanması: İki yada üç tanesi bir kutuya koyulur ve beyaz kağıt kullanılır. Asla gazete kağıdı kullanılmaz. Kutu üzerine kırılacak ibaresi mutlaka koyulur.

Resimler ve Aynalar: Bu işlem için resimlerden büyük kutu seçilir. Ayrıca aynalar bir çok kağıda sarılır ve yüzüstü koyularak yapıştırılır. Kutu üzerine cam yada kırılır ibaresi mutlaka koyulur.

Koltuklar ve Mobilyalar: Koltuklar Sıfır naylon ile sarılır. Mobilyalar Üç katlı balonlu naylon ile ambalajlanır.

Yukarıda bahsettiğimiz ambalajlama tarzını kendi kendinize taşınırken yapabilirsiniz. Bununla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ambalaj malzemelerini firmamızdan temin etmeniz mümkündür. Bütün bu işlemler için sektöründe profesyonel olarak hizmet veren Nil Evden Eve Taşımacılık®'ı tercih edebilirsiniz.

Salihli evden eve nakliyat işleminde ambalajlama işlem resimlerimizi inceleyebilirsiniz.