HAKKIMIZDA

Nil Evden Eve Taşıma - Nil Evden Eve Nakliyat olarak Güzel Türkiyemizin , Güzel ülkemizin en ihtişamlı , en güzide yerlerinden bir tanesi olan güzel Manisa ilimiz de yıllardır evden eve taşıma , evden eve nakliyat sektörü - kategorisi altında saygın müşterilerimize , devlet kurumlarına , firmalara , evlere hiç malzemeden kaçınmadan , kaliteden asla ödün vermeden en iyi , en kaliteli şekilde evden eve nakliyat - taşıma hizmeti vermekteyiz.

Yıllardır süregelen evden eve nakliyat - taşıma hizmetimiz kapsamında güzide Manisa ilimiz başta olmak üzere çevre il ve ilçelerimizde şehiriçi ve şehirler arası nakliyat - taşıma hizmeti vermekteyiz.

Nil Evden Eve Nakliyat olarak bizim için en önemli değer Müşteri Memnuniyetidir. Evden Eve taşıma işi gerçekleştiğinde Müşterilerimiz Memnun kaldığında bizi arayıp bize teşekkür etmesi , memnun kaldığını belirtmesi kadar işimizde bizi mutlu eden başka hiçbir şey olamaz.Sizin Mutluluğunuz ; Bizim Mutluluğumuzdur.

Manisa ilimizde evden eve sektöründe çalışan deneyimli personellerimiz sizin Yuvanızı kendi Yuvaları gibi taşırlar. Deneyimli uzman kadromuz sayesinde evden özel eşyalarınızı alıp arkanıza bakmadan, acaba demeden çıkıp gidebilirsiniz. Mobilyalarınız Mükemmel bir şekilde modüler hale getirilir ve yeni evinizde istediğiniz yerde tekrar monte edilir.

Çamaşır makineniz , bulaşık makineniz , Şohbeniniz, Ahizeniz güzelce sökümü yapılır. Eşyalarınız cinsine göre Patpat, Gazete , Streç , Battaniye , Karton v.b şekilde güzelce ambalajlanır.

En önemlisi de Sigorta olayıdır. Diğer Nakliyat - taşıma firmaları sigortalı diyolar ama Belgeleri yok biz Nil Evden Eve Nakliyat Taşıma olarak devletten aldığımız hariçten evden eve sigorta belgemizle Sizin eşyalarınızı Sigortalı bir şekilde taşıyoruz.

TAŞIMA KOORDİNATÖRÜ

Danışma ve Bilgi Hattı 0 (532) 416 77 73